Po odstranění vaječníků

Dobrý den, jsem 3 roky po odstranění obou vaječníků (cysty) a po celou dobu užívám hormonální léky - Angeliq. Začala jsem lehce krvácet - spíše malé sraženiny a mám bolesti jako při menstruaci. Mám se nad tím znepokojovat ? Je možné, že tyto problémy jsou z pravidelné návštěvy krytého bazénu, kam chodím na vodní aerobik ? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Krvácení může být vyvoláno hormonální dysbalancí, ale ta je při pravidelném užívání léků asi spíše nepravděpodobná. Mohlo by jít o myomy či jiné změny děložní sliznice, určitě se objednejte na gynekologické vyšetření+ ultrazvuk. Z bazénu to na 99,9 procent nebude.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Trombóza a embolie
Články: Trombóza a embolie
Hluboká žilní trombóza a...
Kolik mužů prošlo vaší ložnicí?
Články: Kolik mužů prošlo vaší ložnicí?
Kolik mužů prošlo vaší...
Dopřejte svým střevům jarní osvěžení!
Články: Dopřejte svým střevům jarní osvěžení!
S příchodem jara mnoho lidí...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Kolorektální karcinom
Články: Kolorektální karcinom
Kolorektální karcinom je...
Nástup do školky: 6 tipů, jak předcházet nemocem
Puberta, období převratných změn
Články: Puberta, období převratných změn
I když děti v tomto věku...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: