Postinor2

Dobrý den, ve středu jsem měla chvilku nechráněný pohlavní styk, neuděl se do mě. Protože jsem měla strach v pátek jsme koupili s přítelem tablety postinor pro jistotu. Po druhé tabletce mi bylo divně od žaludku a bolela mě hlava. Někde jsem četla že bych teď měla dostat brzy "náhradní" menstruaci a když ji nedostanu je možnost že jsem těhotná, nebo se mi dostaví v normálné dobu, která je asi za necelé 3 týdny? děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Postinor může způsobit lehkou žaludeční nevolnost, ke graviditě by dojít nemělo a může po něm i následovat nepravidelné krvácení je to poměrně silná hormonální dávka. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Smíšená pleť Mohla byste mi prosímvás poradit ohledně mé smíšené pleti ? Mam...
  • Ledvinové kameny Včera mi náhodou na Polikl.objevili 11mm leddv.kámen.V...
  • Epilepsie? V prosinci 5lety syn spadl z postele,ležel napříč na mě,spal a jak...
  • Urtikarie pigmentosa, mastocytosa Chtěla bych se Vás zeptat na podrobnější...
  • Uzlina Mám již 3 měsíce na krku soliterní, tuhou, volně pohyblivou uzlinu...
  • Bulka u konečníku Vážená paní doktorko, je mi 27 let a pracuji jako řidič z...
 
Naposledy čtené: