Postinor, menstruace a ha

Byla jsem kvůli nehodě s prezervativem donucena vzít si Postinor. Dnes jsem si byla nechat napsat HA, ale nevím, kdy si první prášek vzít. Je mi jasné, že první den MS, ale jak poznám, kdy je to jen špinění po Postinoru, a kdy opravdu menstruace? Nerada bych čekala další měsíc, abych v tom měla jasno. Minulý měsíc byla MS 30.12., Postinor jsem si vzala 13.1. Po zkušenosti z předchozích let mi menstruace začala týden od užití Postinoru a trvala skoro tři týdny. Proto nevím, jak se vyznat kdy je to jen špinění a kdy opravdu MS, kvůli té HA. Je to zmatené, ale já jsem také zmatená. Doktor mi pořád opakoval až to dostanu, až to dostanu .. Jenže opravdu po tom Postinoru je to takové celé na prd. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Menstruace bude pravděpodobně koncem ledna. Špinění je obvykle bez příznaků jako bolení podbřišku, bolesti prsou apod.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: