Předčastná menstruace

Dobrý den, beru pravidelně antikoncepci Yaz a ke konci balení jsem normálně dostala menstruaci po dobrání aktivních tablet. druhý den menstruace jsem zjistila že mám zánět močových cest a dostala jsem antibiotika Zinnat na 10 dní. Začala jsem užívaz další balení antikoncepce. Menstruace proběhla jako vžydcky během 5ti dnů. Jenže po dobrání antibiotik, tedy druhý den co jsem užila poslední jsem dostala menstruaci, což je po sedmi dnech od skončení minulé. Chtěla bych se zeptat jestli je to proto, že jsem užívala antibiotika nebo je to jiný problém či se nejedná o menstruci. Děkuji

Odpověď odborníka:

Pravděpodobně jde o hormonální nerovnováhu, která mohla být vyprovokovaná i vaší infekcí, uvedená antibiotika by na to vliv mít neměla. Pokud se to nebude opakovat a váš cyklus se srovná, není nutné žádné další vyšetření, ale kdyby problémy přetrvávaly, navštivte gynekologa.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: