Prostata

Dobrý den, pane doktore, užívám fokusin na prostatu a otíkají mi klouby, nemůže to být po tom léku? Děkuji a přeji hezký den, Láda

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Láďo! Hledal bych spíše jiný důvod, ačkoli jistě fokusin jako příčinu vyloučit nelze. Otoky kloubů bývají často ¨způsobeny zánětěm kloubů, tzv. artritidou.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Jak člověk k vysokému cholesterolu přišel
Články: Jak člověk k vysokému cholesterolu přišel
Náš dnešní způsob...
EMG
Články: EMG
Elektromyografie (EMG) je...
Naučte se šetrně uvolnit ucpaný nos
Články: Naučte se šetrně uvolnit ucpaný nos
Rýma je sice běžné...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x