Síla menstruace po vyvolávací injekci

Dobrý den,cca 5 dní po vyvolávací injekci se objevila velmi slabá menstruace (spíše špinění, jež vypadalo jako počátek). Začala jsem tedy, v tento první den, brát antikoncepci. Druhý den již ovšem nic. Je možné, že skutečně byl menzes takto slabý? Neměla jsem HA raději nezačínat brát? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Menses po vyvolávající injekci může být slabší pokračujte v antikocepci, pro jistotu si můžete udělat gravitest a když by i další menstruace byla slabá bylo by vhodné vyšetření. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Zelený zákal a kontaktní čočky: jde to dohromady?
Články: Zelený zákal a kontaktní čočky: jde to dohromady?
Lidé se zeleným zákalem...
Karpalní tunel
Články: Karpalní tunel
Bolest v oblasti zápěstí...
Nezaměňujte anxiolytika s antidepresivy
Články: Nezaměňujte anxiolytika s antidepresivy
Anxiolytika a antidepresiva...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Hypofunkce štítné žlázy
Články: Hypofunkce štítné žlázy
Hypofunkce štítné žlázy...
Chtěli bychom miminko. Je cukrovka dědičná?
Články: Chtěli bychom miminko. Je cukrovka dědičná?
Pokud plánujete rodinu a...
Trápí vás zápach z úst? Zbavte se ho jednou provždy!
Články: Trápí vás zápach z úst? Zbavte se ho jednou provždy!
Nepříjemný zápach z úst...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: