Špinění

Dobrý den, potřebovala bych poradit co znamená špinění při braní antikoncepce. Beru HA Yadine už asi pět let a teď v posledním týdnu užívání se objevilo špinění. Je strašně slabé poznám ho až na toal. papíře. Beru ji teď kvůli dovolené 2 měsíce v kuse a před tím jsem měla menstruaci normálně. Každopádně teď udělám pravidelnou pauzu ( poslední pilulka je dnes ve čtvrtek a špinění trvá už asi čtyři dny ) Může to být tím, že jsem HA brala v kuse ? Dřív jsem ji brala i tři měsíce a nic se mi nestalo. Nejsem si vědoma nějaké chyby nezapomínám brát prášky. Špinění se objevilo až po sexu s přitelem. Dělám taky noční dvanáctky a kouřím. Nebo snad můžu být těhotná.? Předem děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Slabé špinění se při kontinuálním braní může vyskytnout,doberte platičko a udělejte si normální pauzu a v příštím cyklu jen jedno platíško a uvidíte,zda se bude opakovat, gravidita je nepravděpodobná. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: