Špinění během braní ha

Dobrý den, jdu k vám s dotazem. Beru již 2,5 roku HA sunya.. nikdy mi to nedělalo rpoblém vše bylo v pořádku.. Poslední doboujsem ae dost ve stresu. Před 10ti dny jsem dobrala platíčko a jelikož mám zkouškové a nechci aby se mi stala nehoda začala jsem brát hned další. Jenže již 5 den špiním a neustává to.. Není to nijak hrozné ale dost nepříjemné. Omezuje to i můj sexuální život. Pomohlo by kdybych udělala po těch 10ti dnech pauzu? Nebo mám radši dobrat platíčko, nějak to vydržet a až poté udělat pauzu. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

dobrý den, doberte platíčko,a pak udělejte pauzu. Stresové vypětí může mít vliv na cyklus.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: