Špinění mimo menstruaci při antikoncepci

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaký má důvod špinění mimo menstruaci. Beru antikoncepci a minulé měsíčky jsem vynechala a asi po týdnu jsem začala špinit. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, jestliže užíváte antikoncepci kontinuálně, tj. bez pauzy, může se objevit krvácení z průniku, tj. takové krvácení (špinění), které se objevuje při víceméně setrvalé hladině estrogenu. Špinění může mít také příčinu v zapomenuté tabletce.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Nespecifické střevní záněty: co jíst a čemu se vyhnout
Rakovinu ledvin někdy prozradí bolavá záda
Články: Rakovinu ledvin někdy prozradí bolavá záda
Bolest v zádech nebo boku...
Těhotenství bez pocitu těžkých nohou? Jde to!
Články: Těhotenství bez pocitu těžkých nohou? Jde to!
Těhotenství je krásný čas...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Zánět spojivek
Články: Zánět spojivek
Konjunktivitida, zánět...
V těhotenství pozor hlavně na teplotu!
Články: V těhotenství pozor hlavně na teplotu!
Běžné nachlazení obvykle...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: