Špinění při užívání ha jangee

Dobrý den. Mám na Vás otázku. Je to 12 dní, co jsem začala užívat první HA jangee. První pilulku jsem si vzala první den menstruace. Ta trvala 6 dní. Jenže mám už 6 dní špinění (hnědé špinění, někdy s trochou krve). Chtěla jsem se zeptat, zda to znamená to, že si tělo zvyká na HA. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, je to častý jev při začátku užívání antikoncepce. Počítejte, že dojde k úpravě do 2-3 cyklů.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x