Špinění při braní ha jangee

Dobrý den, stala nepříjemná věc, v pátek jsem si vzala 17. prášek antikoncepce a v sobotu ráno jsem šla na wc a objevilo se špinění (hnědé barvy, žádná červená krev nebyla). Druhý den ( neděle) odpoledne už špinění naprosto vymizelo. Antikoncepci Jangee beru 3 měsíc a to vždy ve stejnou dobu a žádné léky, kromě laktobacilů, jsem nebrala..Nikdy předtím se mi tohle nestalo. Na cytologii jsem byla v února a vyšla negativní. Myslíte si, že musím jít na gynekologii?? A na to hlavní na co bych se chtěla zeptat je to, jestli když takhle špiním, tak zda jsem chráněna proti otěhotnění? Ještě bych chtěla dodat, že před antikoncepcí Jangee jsem brala 6 let Triquilar...Také jsem se bála otěhotnění a dělala jsem si test 23 dní po rizikovém styku a byl negativní..myslíte si, že tohle špinění, které by bylo tedy 35 dní od rizikového styku nazanačuje těhotenství? Jsem už z toho úplně hotová..:-( Děkuji moc!!

Odpověď odborníka:

Dobrý den, ničeho se nebojte, slabé špinění se může objevit a nemusí to být krvácení z dělohy, může to být slabé zašpinění po styku.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: