Valproat

Dobrý den jsem epileptik a doktorka mě předepsala Valproat už ho beru 2 roky a bral jsem i nějaké antidepresivum.Epilepsie se u mě objevila z nervového zhroucení.V poslední době se u mě objevuje nevolnost, zmatenost,ospalost,nervozita,závratě,zpomaleně reaguji a zapomínám.Když jsem si četl nežádoucí učinky tak jsem koukal,že většina z toho se tam objevuje.Hodně často cítím výboje z páteře do hlavy doktorka říkala že to s tím nemá nic společného ale mám to po celou dobu co beru tyto prášky chci se zeptat co se s tím dá dělat jestli je doktorka povinna mě léky vysadit a nahradit něčím jiným.Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Není jisté, zda vaše problémy skutečně souvisejí s valproátem, ale vyloučit se to nedá. Doporučuji s vaším neurologem konzultovat změnu terapie, nebo se obraťte na jiného lékaře.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: