Vynechání menstruace

Dobrý den,je mi 38 let,mám 3 děti.Užívám antikoncepci Marvelon.Naposledy jsem ji užila v listopadu 2008.Poté jsem měla 2krát menstruaci v termínu po 28 dnech.Nyní si mi zpozdila o cca 5 dní,těh.test byl neg.,mám mírné bolesti v podbřišku.Je možné,že to je způsobeno vysazením antikoncepce?Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, zpoždění menstruace může být způsobeno nejen hormonální dysbalancí, ale například i stresem. Pokud by se Vám ale mentruace zpožďovala pravidelně, navštivte svého gynekologa. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Boj s psoriatickou artritidou nekončí u kortikoidů
Články: Boj s psoriatickou artritidou nekončí u kortikoidů
Lupénkou neboli psoriázou...
Jak správně ošetřit puchýř
Články: Jak správně ošetřit puchýř
Odřely vám nohy nové boty...
Dostanu infarkt nebo mrtvici? Zeptejte se kalciového skóre
Články: Dostanu infarkt nebo mrtvici? Zeptejte se kalciového skóre
Onemocnění srdce a cév je...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Rakovina konečníku a tračníku (kolorektální karcinom)
Články: Rakovina konečníku a tračníku (kolorektální karcinom)
Kolorektální karcinom je v...
Lumbální punkce
Články: Lumbální punkce
Lumbální punkce, slangově...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: