Vynechání menstruace

Dobrý den, asi 3 roky beru antikoncepci Lindineete, vzhledem k tomu, že jsem začala občas krvácet a špinit, dostala jsem novou antikoncepci Jeanine, kterou jsem si měla vzít první den menstruace. V pátek jsem dobrala poslední prášek s tím, že menstruace by se měla dostavit ve středu. V sobotu a v neděli jsem měla pohl. styk a začala jsem krvácet, krvácení trvalo až do pondělí, tudíž mi doktorka řekla, že si mám první prášek vzít hned. Od pondělí beru tedy prášky pravidelně ale menstuace se vůbec už nedostavila. Chtěla jsem se zeptat, jestli je to tak v pořádku nebo jestli se tím mám nějak znepokojovat? Předem děkujiza odpověď

Odpověď odborníka:

dobrý den, neznepokujujte se tím.mělo by to být v pořádku.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: