Antikoncepce

Dobrý den..je mi 16let brala jsem prášky teprve 6dni od začátku menstruace..a začalo mi být zlé zvracet myslela jsem že kvůli práškum tak jsem je po 6dnech vysadila menstruaci už jsem neměla a po 2dnech se objevila znovu .. kvůli čemu? Po čase jsme zjistili že mám chřipku a kvůli práškum to nebylo.. ale ta druhá menstruace po 2dnech vysazení bylo to hned po sobě..v pondělí jsem dostala měsícky začala jsem brát prášky v pátek skončily měsíčky a ja v sobotu přestala brát prášky v pondělí jsem dostala menstruaci

Odpověď odborníka:

Pokud jste vysadila antikoncepci tak proto jste začala krvácet měla jste dokončit načaté platíčko. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Riziko infarktu prozradí vápník v cévách!
Články: Riziko infarktu prozradí vápník v cévách!
Američtí vědci objevili...
Obézní ženy mají nižší šanci počít dítě
Články: Obézní ženy mají nižší šanci počít dítě
Neschopnost počít dítě má...
Nachlazené miminko: zmírněte rýmu a usnadněte mu dýchání
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Chcete otěhotnět? Jezte „potraviny plodnosti“
Články: Chcete otěhotnět? Jezte „potraviny plodnosti“
To, že pro zvýšení šancí na...
I jedlými houbami se lze otrávit
Články: I jedlými houbami se lze otrávit
Houbaření je sice český...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x