Antikoncepce

Dobrý Den, chci se zeptat, brala jsem antikoncepci Lindynette 20 a v pauze co jsem dostala menstruaci jsem jí přestala brát a po necelém týdnu špiním čím to může být? Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, jestliže užíváte antikoncepci nyní od začátku, může to být tím. Cyklus se srovnává během 2-3 měsíců. Jinak jsou možné i další příčiny špinění, ale to už tady nevyřešíme spolu.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Jak správně ošetřit puchýř
Články: Jak správně ošetřit puchýř
Odřely vám nohy nové boty...
Osm rad, jak uchránit byt před prachem
Články: Osm rad, jak uchránit byt před prachem
Všudypřítomný prach – pro...
Nefrotický syndrom
Články: Nefrotický syndrom
Nefrotický syndrom je...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: