Gama nůž

Dobrý den, Během pul roku jsem měla 3 operace mozku, Odstranili mi 8cm nádoru, ( centrální neurocytom) zustalo 17mm. a Dobý den, čekám na gama nůž. Prosím můžete mi popsat jak se vyšetření provádí a co to obnáší? Je po zákroku ještě ňáká léčba? Vypadájí vlasy? Jak dlouhá je hospitalizace v nemocnici? Děkuji za odpověď Petra.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, informace načerpáte zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Gama_n%C5%AF%C5%BE, léčba po zákroku a hospitalizace - to nelze předem odhadnout, záleží na vašem stavu a vývoji nemoci. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
gama nůž | Od: hana.eugelova | 27.2.2010 18:23
Jsem po gama noži od roku 2007.ČETLA JSEM ŽE UŽ JE NOVÝ .Mé výsledky mluví sami za sebe.78procent se nádor zmenšil.KLOBOUK DOLU úctu co dokáží NA HOMOLCE.a jak nám tam říkali není to operace je to jenom rentgen.A ještě ten den jsem šla sama domu do DĚČÍNA.DĚKUJI
reagovat
re:gama nůž | Od: hana | 18.11.2011 08:08
Pomalu můj příspěvek je dva roky starý 2.11.2011 jsem 4roky po operaci gama nožem potíže sice určité mám myslím tím stálý šum v hlavě jako v tlakovém hrnci ale jinak ok.Stále tvrdím klobouk dolu před lékaři na Homolce.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: