Hnědý výtok

Dobrý den, už dva dny mě trápí hnědý výtok, HA užívám už asi 2 roky. Vím, že se to někdy stává před menstruací, ale já ji mám dostat až 15tého, co to tedy znamená? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, může to být způsobené chybou v užívání antikoncepce.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Kouření škodí
Články: Kouření škodí "od hlavy k patě"
Kouření cigaret a obecně...
Parazitární nemoci střeva
Články: Parazitární nemoci střeva
Parazitární nemoci nepazří...
Operace srdečních chlopní může zachránit život
Články: Operace srdečních chlopní může zachránit život
Operace srdečních chlopní...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: