Krční páteř

Dobrý den,již několik let mám ochablé zádové svalstvo, poslední půl rok jsem navštěvovala dvakrát týdně kalanetiku, která mi vyhovovala. Asi před měsícem jsem v předklonu zvedla 25 kg přepravku. Od té doby mám problém s krční páteří, jako bych měla za krkem pytel cementu, tlačí mě na hrudníku a i na ohryzku mám nepříjemný tlak, při chůzy se mi bolest rozlézá po zádech, hlava mi padá do předu a mám problém se záklonem. V leže a v sedě s opřenou hlavou cítím ulevu. Zatím jsem absolvovala obstří, infuzi na uvolnění a léky bez efektu. Pomohlo by mechanické odblokování, tento stav je velice nepříjemný. Děkuji za odpovědˇ. Miroslava.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Miroslavo! Ano! Místo obstřiků si hned sežeňte chiropraktika, nebo šikovného fyzioterapeuta či RHB lékaře. Páteř si nechte prokřupat, promasírovat a pokračujte něžně a zvolna ve cvičení. Bolesti rozcvičte. Obstřiky nejsou zcela vhodné, je třeba pracovat na blokádách svalů a v rehabilitaci.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x