Krvácení během braní antikoncepce

Dobrý den. Nedávno jsem byla na dovolené a během ní jsem jedla Cilest, protože jsem chtěla oddálit menstruaci. Po týdnu Cilestu jsem začala jíst nové prášky Lindynette (předtím jsem měla Miligest ale ten zrušili tak mi doktorka předepsala tyto). Prášky ještě stále jím ale včera jsem začala slabě krvácet. Čím to je? Doktorka má dovolenou takže za ní jít nemůžu. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

JE TO Z ROZDÍLNÝCH HORMONÁLNÍ HLADIN, MĚLA JSTE DOKONČIT CILEST A TEPRVE V DALŠÍM CYKLU ZAČIT LINDYNETTE PŘÍJEMNÝ DEN

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Vaječníky
Články: Vaječníky
Vaječníky jsou důležité...
Sestavte si správný jídelníček – napoví vám potravinová pyramida
Játra v ohrožení: jak poznat problém
Články: Játra v ohrožení: jak poznat problém
Játra jsou životně důležitý...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Pozor na zvětšené lymfatické uzliny – mohou značit zánět i rakovinu
Sex v těhotenství – co když žena nechce?
Články: Sex v těhotenství – co když žena nechce?
Obecně lze říci, že sexu v...
Desatero pro unavené oči
Články: Desatero pro unavené oči
Dnešní doba, kdy občas jen...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: