Krvácení během braní ha

Dobrý den, tento dotaz byl už jistě řešen, přesto... Již 7 let beru jednu a tu samou značku HA. Jsem spokojená, nikdy jsem neměla žádný gynekologický problém. Před 4 měsíci jsem byla na prevent.prohl. Pí Dr. mi řekla, že mám na děl.čípku vřídek, ale všechny výsledky byly OK. Včera jsem vzala 13.tabletu z plata, kde jich je 21. Přitom již 2.den silně krvácím s bolestmi břicha (menzes mám mít až za 14 dní). Pí Dr. má bohužel dovolenou, tudíž musím téměř týden čekat. Napadjí mě tyto věci: 1. u předchozího platíčka jsem si vzala pilulku s 12hodinovým zpožděním, následoval jednorázový průjem. Otázka zní: podle mě by těhoteství nemělo hrozit, to až, když bych si nevzala třeba 2-3 za sebou, domnívám se dobře? 2. už měsíc docela intenzivně cvičím (posilovna, plavání), nemůže to být tím? 3. předpokládám nějakou infekci, jinak si nedovedu svůj stav vůbec vysvětlit, když nepřecházím na jinou značku HA. Prosím o Vás názor. Děkuji moc

Odpověď odborníka:

Antikoncepce může selhat, když interval je prodloužen o více než 12 hodin,dále při průjmu či zvracení. Pokud krvácíte silně a máte bolesti je nutné gynekologické vyšetření,bez toho se diagnoza stanovit nedá příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: