Krvácení při antikoncepci

Dobrý den, Už dva roky užívám antikoncepci Evra (poslední dva měsíce bez přestávek). Když jsem si tento týden měnila náplast, začala jsem den poté krvácet. Krvácení trvá již skoro týden a včera jsem v krvi našla dva kousky našedlé, částečně růžové jakoby „kůže“, v průměru cca 5cm. Myslela jsem, že krvácení (při braní antikoncepce) je způsobeno jen změnou hladiny hormonů a sliznice se neobměňuje. O co tedy může jít? Nikdy dříve se mi to nestalo – ani v době, kdy jsem antikoncepci nebrala. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, slečno Michaelo! Běžte se ukázat svému gynekologovi. Při užívání kontracepce a zvláště po jejím vysazení běžně dochází k poruchám cyklu. Nakolik jsou závažné a zaslouží-li si další pozornost, to může určit gynekolog, který Vás vyzpovídá a prohlédne.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Duomox 1000 Chtěl bych se zeptat jestli když beru antibiotika Duomox 1000, tak...
  • Chylozní sérum Byla jsem darovat krev a z transfuzní stanice mi přišel dopis...
  • Mycoplasma pneumoniae Asi tak měsíc jsem marodil, než mi zjistili mycoplasma...
  • Bílý povlak na jazyku Na sliznici v ústní dutině a i na jazyku mám bílý...
  • Krev v hlenu z krku Je mi 26let, nekuřák. Už dva měsíce mě poboliva v krku a...
  • Bulka v prsu Mám se bát, když je bulka v prsu citlivá a již dva měsíce nemizí...
 
Naposledy čtené: