Krvácení při antikoncepci

Dobrý den, je mi 30 a v prosinci 2010 jsem porodila své 3 dítě, začala jsem užívat Lindinette asi tak po půl roce jsem začala slabě krvácet a opakovalo se to tak co 14 dní. Gynekoložka mi předepsala Cerazette a problém stale neustává spíš se to trochu zhoršilo. Chci se zeptat jestli to je normální, že je při pilulkách krvácení a tak časté?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, spíše méně časté, ale pokud vám antikoncepce dělá tyto problémy, zvolte úplně druh, ev kroužek Nuvaring, Mirenu a podobně (vyhledejte si tyto termíny na netu). Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x