Menstruace tyden po poziti postinoru

Dobrý den, Menstruace mi koncila ve stredu 17.2 aV sobotu 20. 2 se do mě přítel vyejakuloval a tak jsem si do 5 hodin od styku vzala prvni tabletku postinoru. Rekli jsme si, ze kdyz uz mam prasek v sobě, ze se nemuze nic stát pri dalsim takovem styku. Po 12 hodinach jsem uzila druhou tabletku, ale zhruba po dvou dnech me zacalo pobolivat v podbrisku, pocity na zvraceni a krece do zad. Tuto sobotu 27.2. Jsem dostala menstruaci znova, ale velmi slabou a az černe ci hnede barvy. Mohl by byt nekde problem? Miminko si prejeme, ale ted nam to neumoznuje financi situace. Planujeme početí tak do roka

Odpověď odborníka:

Bolesti v podbřišku a nepravidelné krvácení je po Postinoru časté můžete si udělat gravitest i když graviditu nepředpokládám. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: