Nevolnost při užívání antikoncepce.

Dobrý den, Trpím bolestivou a silnou menstruací a tak jsem po dohodě s lékařem začala užívat HA Belara. Při první pilulce, kterou jsem užila první den menstruace se dostavily nevolnosti, pocit na zvracení a bolesti břicha. Chci se zeptat,zda je to normální, nebo bych měla antikoncepci změnit? Chystám se na dovolenou a doufám, že problémy vymizí brzy..

Odpověď odborníka:

Po první tabletě skutečně nemůžete soudit natož měnit antikoncepci,nějakou dobu organizmu trvá než si zvykne příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Počítačová tomografie (CT)
Články: Počítačová tomografie (CT)
Počítačová nebo computerová...
Rakovina plic a CHOPN: rozdílné choroby se stejnými příznaky
Články: Rakovina plic a CHOPN: rozdílné choroby se stejnými příznaky
Plicní nádory jsou smutným...
Jak jste na tom s hořčíkem?
Články: Jak jste na tom s hořčíkem?
Trápí vás problémy se zády...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: