Očkování proti tetanu, neurologické problémy - souvislost?

Dobrý den, sestra má problém se svým 3,5 letým chlapečkem.V 5-ti měsících ho pan doktor naočkoval i přes pneumonii, bronchitidu a teplotu37,1 tetankou. Od té doby byl plačtivější, přestal snášet kravské mléko (pil sójové). Protože pořád nemluví, chodí s ním sestra od tří let na logopedii, v současné době i na neurologii a psychologii. Od paní neuroložky užívá Tanakan a Pyrydoxin roztok. EEG mu nejde natočit, protože pláče. Zjistili, že mentálně zaostalý není, řečově ano a motoricky mírně. Sestru by zajímalo, zda na tomto stavu má vinu pan doktor, který ho naočkoval, a jestli jí můžete poradit nějakou literaturu, popřípadě další postup. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, to zde nevyřešíme. Posuzováním správnosti léčebného/ošetřovatelského postupu a v té souvislosti možného pochybení lékaře se zabývá Česká lékařská komora, obraťte se se svým dotazem tam.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x