Špinění a nevolnost

Dobrý den, beru HA Mistra až cca. půl roku. Před skoro třemi týdny jsem měla pohl. styk. Stalo se tak v den, kdy mi skončila menstruace, ale poslední prášek, který jsem si měla před menstruací vzít jsem si nevzala. Měli jsme ale kondom. Před týdnem jsem začala špinit, jen maličko ale je to každý den. Je mi nevolno a dnes ráno jsem zvracela. Mám hrozný strach že jsem těhotná. Mohou tyto příznaky mít i jiné odůvodnění? Třeba ze stresu? ten mám teď celkem dost.

Odpověď odborníka:

Gravidita není příliš pravděpodobná,pro zklidnění si udělejte gravitest,je velmi spolehlivý. Špinění se při antikoncepci může vyskytnout a zvracení může být ze současného počasí,. nebo dietní chyby. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: