Špinění a posunutí menstruace

Dobrý den, už třetím rokem užívám antikoncepci Stodette. Občas si menstruaci posunu a udělala jsem to i teď jenže asi něco není v pořádku. Začala jsem špinit v tom dni, kdy to běžně dostávám. Ale to bych asi správně neměla, protože jsem antikoncepci nevysadila. Dozvěděla jsem se, že tělo si na tu antikoncepci zvykne a účinek se sníží. Je to pravda? Můžu otěhotnět? Zeptala bych se své doktorky ale ta má dovolenou a nikdo tam není. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Špinění se při kontinuálním užívání může vyskytnout, otěhotnění není pravděpodobné,pokračujte v užívání tak jak jste zvyklá,pokud by neustávalo byla by na místě úvaha o změně preparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Očkovat proti klíšťové encefalitidě se můžete nechat i v průběhu borreliové infekce
Ječné zrno
Články: Ječné zrno
Ječné zrno, hordeolum, je...
Játra v ohrožení: jak poznat problém
Články: Játra v ohrožení: jak poznat problém
Játra jsou životně důležitý...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Bolesti hlavy: poznejte jejich příčinu, (nejen) kvůli léčbě
CNS - centrální nervový systém
Články: CNS - centrální nervový systém
Cévní mozková příhoda (CMP...
Projevy osteoporózy pomohou zmírnit bylinky i vitamíny
Články: Projevy osteoporózy pomohou zmírnit bylinky i vitamíny
V našich končinách není...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: