Vynechání menstruace při antibiotichách při ha

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, beru pravidelně a cca půl roku HA ( Katya) nyní jsem po dobrání platíčka měla dostat menstruaci, ale dva dny po dobrání jsem dostala Antibiotika Diclofenac AL 50 a menstruace se zatím nedostavila, již je to 5. den po dobrání antikoncepce. Test jsem si dělala několikrát a vyšel negativní. Bolesti mám, vaječníky, občas ledviny, křeče přesně jako při začátku měsíčkách, ale zatím nic nemám, jen zhuštěný průhledný výtok. Proto se ptám, jestli můžu být těhotná, nebo jestli je to zpožděné díky těm antibiotikám? Děkuji za odpověď. Pospíšilová

Odpověď odborníka:

Antibiotika ovlivňují antikoncepci jen nepatrně a to ještě jen některá, ale pokud máte bolesti bylo by nejlepší zajít na gynekologii k vyšetření, každá bolest by měla být zkontrolována,zda se nejedná o nic vážného. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: