Vynechání menstruace po vysazení ha

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat: před měsícem jsem vysadila hormonální antikoncepci (Minerva), kterou jsem užívala 4 roky, z důvodu, že jsem po ní měla hrozné bolesti hlavy a zadržování vody. Nechala jsem si tedy od svého gynekologa napsat novou HA (Lindynette), kterou mám začít brát v 1 den mestruace. Ovšem už uběhl týden ode dne kdy jsem mentstruaci měla dostat a pořád nic. Žádám proto o radu, co dělat a zda je toto po vysazení HA normální. Děkuji za odpověď. Aneta

Odpověď odborníka:

Dobrý den! Tato situace není nijak výjimečná. Pravděpodobně se jedná o hormonální nerovnováhu po vysazení HA. Pokud se během pár dní menstruace nedostaví, navštivte znovu vašeho gynekologa.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Alergie na slunce
Články: Alergie na slunce
S časem dovolených a...
Biologická léčba si poradí i s nespecifickými střevními záněty
Urologické vyšetření
Články: Urologické vyšetření
Urologie je lékařský obor...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Orgasmus u ženy
Články: Orgasmus u ženy
Příčin, které způsobují, že...
Zvyšuje ženský orgasmus šanci na otěhotnění?
Články: Zvyšuje ženský orgasmus šanci na otěhotnění?
Funkce mužského orgasmu je...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: