Vysazení ad

Dobrý den, moje přítelkyně po roce vysadila AD, protože si uvědomila, že nežila..Po pár dnech jsem na ní hned viděl změnu k lepšímu ohledně myšlenek, pocitů atd. Ale předevčírem ji začly abstinenční příznaky po vysazení a nevím si rady jak ulehčit tento stav co má. Byl bych vděčný za odpověď. Přeji pěkný den :)

Odpověď odborníka:

Dobrý den, antidepresivum nelze vysadit ze dne na den, vysazení je nutné konzultovat s psychiatrem a provést jej postupně případně i s pomocí změny medikace na jemnější preparát. Doporučuji navštívit psychiatra který jí AD naordinoval a poradit se s ním jak nejlépe postupovat. Držím palce.

PhDr. Jana Müllerová
PhDr. Jana Müllerová

Specializace: Psychologie
Pracoviště: Psychologická pomoc Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: