Vysazení antikoncepce, menstruace.

Dobrý den, 15.ledna jsem vysadila antikoncepci (naposled jsem brala mininsiston). Snažíme se s přítelem otěhotnět. Ale mám problém s menstruací. Od 21.ledna-26.ledna jsem měla normální mestruaci. Od 14.února-18.února jsem měla velice slabou mensturaci (spíše takové špinění). A 29.února mi znovu začala menstruace, spíše taková střední. Už ji mám 9 dní a nevypadá to, že by měla přestat. Vím, že po vysazení antikoncepce by měla být roházená, ale takle dlouhá menstruace je opravdu divná. Čím to je? A kdy mám vyhledat lékaře?

Odpověď odborníka:

Krvácíte li již od 29.2 je nutné gynekologické vyšetření k zjištění příčiny a léčbě,jsou to zbytečné krevní ztráty příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěž o krém BELOBAZA®

Belobaza je krém pro každodenní péči, ochranu a regeneraci suché, citlivé a podrážděné pokožky.

 celý článek

x