Vysazeni ha

Dobry den. Moje přítelkyně zhruba před 5 mesici vysadila HA kvuli špatným náladám a ztratou chuti na sex.. ale od te doby co to přestala brát tak jsem sni neměl pohlavní styk, protoze ji to pri vniknuti penisu boli a tim to konci.. pokusu uz bylo hodne tak uz o sex ani nestoji takze hned jak se ji o sexu jenom zminim tak zacne mit psychologicky problem ze ji tobude bolet zase a uz ji nedokazu ani vzrusit.. zadal jsemji aby sla ke svemu gynekologovi ale ona se tam boji jit.. uz nevim co mam delat.. mam ji k tomu doktorovi nejak presvetsit nebo znate nejake jine reseni? Je ji 17 let Dekuji

Odpověď odborníka:

S vysazením antikoncepce potíže asi souviset nebudou, spíše by se mohlo jednat o zánět ale jiné řešení než návštěva gynekologa vyšetření a podle výsledku léčba bohužel není. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: