Antikoncepce a silné špinění

Chtěla bych se zeptat... V neděli 27.7 jsem dobrala plátičko Belary, kvůli dovolené jsem si chtěla menstruaci posunout, tak jsem v pondělí pokračovala novým plátem. V úterý už jsem ale začala špinit a pak už i celkem silně. Nezdá se mi, že by to chtělo nějak přestat, dnes 7.8 to stále trvá, sem tam se objeví i trocha krve, nevím jestli to mám považovat za menstruaci. Mám normálně pokračovat v braní tablet nebo ihned vysadit. Jsem z toho nešťastná. Mám ještě vydržet jestli to přestane? Nebo můžu mít jiný problém? Špiněni mám od braní Belary až teď v této návaznosti na další blistr. Během brání předešlého pláta jsem v posledním týdnu v Pátek zapoměla užít tabletu a nejsem jsi jistá jestli to bylo přesně do 12 hodin. Kdybych teď prášky vysadila, kdy můžu cca očekávat další menstruaci? a hlavně jak dlouho...krvácení či špinění skoro měsíc, je opravdu otravné :-) přístě raději vydržím ten týden...netuším proč na to tak tělo zareagovalo. Děkuji

Odpověď odborníka:

Když jsi nejste jista zde jste neudělala chybu v užívání může to být příčina, doberte platičko do konce a vyčkejte menses a začněte užívat po 7 denní pauze. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: