Cipralex

Dobry den, pan doktor mi k Triticu pridal Cipralex ( nejnizzi davku), netusila jsem co mne ceka. Po 5 dnech se muj zdravotni stav zhorsil tak, ze jsem 2x volala zachranku a volala i lekari ze mam zdravotni problémy. Po Cipralexu mi zacal tlak do hlavy a vypukl v migrenu, tekla mi krev z nosu, sly na mne mdloby, stipani v rukach. Zaludecni problemy si nedovedete predstavit, nemohla jsem se uz ani napit. Spustila se mi ryma. Bohuzel jsem si pribalovy letak precetla az kdyz mi bylo nejhure. Pan doktor mi rekl leky vysadit, brat jen neurol. Jsou to dva dny kdy jsem leky vysadila a je mi porad hodne spatne. Vcera na pohotovosti jsem dostala kapacku, ale pomohla jen na par hodin. Mam take unavovy syndrom po mononukleoze a muj stav uz byl mnohem lesi. Tohle mne srazilo zpet a doslova prezivam. Muzete mi poradit jake leky jsou nejsetrnejsi aby se mi jiz toto nestalo? A jak dlouho mi bude jeste spatne? Dekuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, farmaceutické firmy píšou na letáky naprosto všechno. Je to logické, chtějí se právně krýt a zbavit se zodpovědnosti. Nicméně jsem cipralexem léčil stovky pacientů, a nemám z tohoto léku obavy. Je opravdu otázkou, zda toto může vyvolat lék, nebo zda to nejsou potíže způsobené jinými onemocněními či psychickými stavy. Určitě vám neporadím takto na dálku co by vám váš lékař měl dál napsat, proberte to s ním, hodně štěstí MUDr. Miroslav Sekot

MUDr. Miroslav Sekot
MUDr. Miroslav Sekot

Specializace: Psychiatrie
Pracoviště: Hélio - centrum pro duševní zdraví

 
Líbí se vám odpověď?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: