Depo-provera

Dobrý den, mám za sebou 5-ti měsíční užívání antikoncepce Depo-Provera, první měsíc jsem ještě normálně menstruovala, ale poté jsem již byla bez menstruace, avšak nyní, kdy mám zhruba 14 dní před další injekcí jsem začala silně krvácet, chtěla bych se zeptat, zda se to může vyskytnout a krvácení přestane v nejbližší době samo, nebo zda je potřeba to nějak řešit? Krvácím teprve první den, ale opravdu silně.

Odpověď odborníka:

Dobrý den Veroniko, nepravidelné krvácení je častým jevem při antikoncepci Depo-Proverou. Pokud krvácíte opravdu silně, jak popisujete, snad by bylo lepší zajít za lékařem.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: