Eb-vir

Dobrý den,mám diagnostikovanou aktivní EB.Ještě než jsem byla na odběrech necítila jsem se celkově dobře mám takové zvláštní nepříjemné pocity po celém těle,jako když mě zebou různá místa v obličeji i různě po těle,cuká mě oko,jsem unavená bez příčiny,cítím divnou slabost ve všech končetinách. jsem i taková neohrabaná.Moje lékařka říká že je to způsobeno ativací viru.Byla jsem na neurologii,mám prý nedostatek hořčíku.A tady je problém,začala jsem užívat Magnosolv po kterém mám průjem.protože znovu se objednat k neurologovi lze nejdříve za dva měsíce,nevím co si s tím počít,vysadit nebo brát?Zároveň nemám pocit ,že by se to nějak lepšilo.ty pocity jsou stále intenzivnější.Jsem podivně zatuhlá a celkově se necítím dobře.Opravdu tohle vše může způsobobovat EB vir?Moc děkuji za odpověd.Marie

Odpověď odborníka:

Dobrý den, bez vyšetření a znalosti neurologického nálezu je těžké se vyjádřit. Nicméně, pokud máte po magnosolvu průjem, tak ho neberte, zkuste nahradit jiným preparátem s hořčíkem - magne B6 nebo tbl. magnesii lactici. Pokud potíže budou trvat, kontaktujte svého lékaře či neurologa dříve. M. Hlavačková

MUDr. Magdaléna Hlavačková
MUDr. Magdaléna Hlavačková

Specializace: Neurologie
Pracoviště: neurologická ambulance Uherský Brod

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: