Ha a nespavost

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda jste se někdy setkal s nespavostí při braní HA. Byla mi předepsána Qlaira a cca od 4 tablety se neustále v noci budím. Původně jsem brala na noc, poté zkusila brát ráno a výsledek je stejný. Navíc se mi hrozným způsobem osypaly ruce nějakými pupínky a v obličeji rozjel ekzém. Dnes budu brát 13 tabletu, ale mám chuť to vysadit ihned. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Nevysazujte ji hned,protože by jste začala krvácet,ale poraďte se s vačí m gynekologem o změně antikoncepce, i když nespavost k vedlejším účinkům většinou nepatří spíše jde o ty kožní změny Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: