Krvácení během nasazení antikoncepce

Dobrý den, antikoncepci Katya beru již 2 roky a nedávno jsem musela kvůli své hlouposti antikoncepci úplně vysadit na měsíc. Menstruace se mi nedostavila ani s 3týdením zpožeděním. Musela mi být píchnuta vyvolávací injekce.Poté jsem to dostala asi za 4 dny. Problém je v tom, že s první menstuací jsem měla začít brát první prášek, to jsem taky udělala, menstuaci jsem měla asi 8 dní. Skončila mi 7.3 a dnes je 16.3 a já jsem si všimla že slabě krvácím,mohu poprosit o radu? Čím to je? Děkuji

Odpověď odborníka:

Při novém začátku brani antikoncepce se slabé špinění může vyskytnout, pokud by se to opakovalo v dalších cyklech byla by na místě úvaha o změně preparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: