Přibírání na váze

Dobrý den, už téměř dva roky se snažím jíst pravidelně, zdravě, vyřadila jsem bílé pečivo a smažená jídla, alkohol, hlídám si množství zeleniny a bílkovin, sportuji pravidelně nejméně 3x týdně, ale neustále přibírám zhruba kilo za měsíc. Od září mám 8 kilo nahoře. Už jsem bezradná, tak mě napadá, jestli v tom nebude nějaký zdravotní problém. Děkuji za radu. L.

Odpověď odborníka:

Těžko bez důkladného vyšetření zejména skladby a množství jídla se k tomu lze vyjadřovat. Z praxe vím, že vždy najdeme nějakou chybu ve stravovacích návycích, která vede ke zvýšenému ukládání tuku v organismu.Doporučuji navštívit nutričního terapeuta a rozebrat svůj jídelníček a vaše jídelní návyky. Mám zkušenost, že i když klienti mají nějaké metabolické onemocnění, když plní zásady redukce, hubnou.Nezbytné je jen spoléhat sama na sebe, bez jakýchkoliv rádoby" zázračných prostředků".

MUDr. Hana Ferdinandová
MUDr. Hana Ferdinandová

Specializace: Nutriční poradenství
Pracoviště: Soukromá praxe - MUDr. Hana Ferdinandová

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x