Špinění

Dobrý den, po cca 15 letech jsem přestala brát antikoncepci Diane (mám dvě děti) je tomu cca 3měsíce a menstruaci mám 3-4 dny, když pak máme hned cca den po skončení menstruace pohlavní styk s manželem,po styku lehce špiním den/dva a to se již stalo 3 po sobě,prostě od té doby co jsem vysadila antikoncepci. Jindy po pohlavních styku nešpiním,nekrvácím,jen těsně po skončení menzes. Jaká může být prosím příčina?Moc děkuji a přeji hezký den

Odpověď odborníka:

Je potřeba gynekologické vyšetření,aby se zjistil zdroj to znanemá,zda krvácení pochází z dutiny děložní a ne třeba z čípku děložního a podle toho postupovat příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Kouření jako spouštěč revmatoidní artritidy?
Články: Kouření jako spouštěč revmatoidní artritidy?
Revmatoidní artritida patří...
Pět varovných příznaků mozkové mrtvice. Poznáte je?
Články: Pět varovných příznaků mozkové mrtvice. Poznáte je?
Z bezvědomí vás vytrhne...
Kolik mužů prošlo vaší ložnicí?
Články: Kolik mužů prošlo vaší ložnicí?
Kolik mužů prošlo vaší...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Měření plicní vitální kapacity
Články: Měření plicní vitální kapacity
Měření plicní vitální...
Jak zatočit s rýmou: zkuste recepty našich babiček i nejnovější trendy
Plané neštovice
Články: Plané neštovice
Varicella neboli plané...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: