Špinění po užití escapelle

Vážený pane doktore, před 14 dny jsem užila přípravek Escapelle poté co jsem měla nechráněný pohlavní styk a 25.den cyklu mi přišlo slabé špinění, které trvalo 2 dny, poté ustalo a 29.den špinění opět začalo a trvá již 8.den. Dělala jsem si těhotenstký test a ten vyšel negativní, ale chtěla bych se zeptat zda je to normální, že může být menstruace takhle slabá? Vždy jsem jí měla tak 5 dní a bylo to úplně normální krvácení, ale tohle mi přijde strašně slabé a trvá už dlouho. Chtěla bych se zeptat zda je to normální či bych měla raději zajít k mému gynekologovi a poradit se s ním. Před užitím Escapelle jsem měla antikoncepci vysazenou, ale tento měsíc ji již normálně beru od 1. dne špinění. Děkuji moc za odpověď

Odpověď odborníka:

Escapelle často rozhází pravidelnost menses,dokončete platíčko a vyčkejte menses,pokus se nedostaví navštivte gynekologa příjemný večer

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: