Špinění př užívání hak

Dobrý den, chtěla bych se zeptat 23.04.02016 jsem měla pravidelné měsíčky, poté jsem po 7denní pauza opět začala brát antikoncepci Sunnya. Nyní jsem od soboty 14.05.2016 začala docela dost špinit. Měla jsem v pohlavní styk s přítelem 13.05. a 14.05.. Navíc jsem byla 13.05. v posilovně. Nevíte z čeho by to špinění mohlo být. ? V únoru 2016 jsem prodělala zánět děložního čípku. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

dobrý den, pokud jste neudělala chybu v užívání, může to být špinění po styku. Pokud se bude opakovat, navštivte gynekologa. Záleží, jak dlouho berete antikoncepci atd.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: