Zmena antikoncepce

Dobry den, zacala jsem brat prvni mesic antikoncepci Sunya. Predtim jsem mela Cilest a ten mi spusoboval vyhazena zada-strasny bolaky. Tak mi doktorka predepsala Sunya. Ale prijde mi, ze po ni mi vagina zapacha. Mam krvavy vytoky, co beru v prvni mesic normalni, nez si zvyknu. Ale nikdy se mi predtim nestalo, aby pri zmene mi vytok tak strasne zapachal, ze je to citit i pres obleceni. Dekuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, zapáchající výtok může být známkou zánětu, pokud se přidružují i další obtíže, jako např. bolesti, pálení, svědění, zajděte k lékaři. Pokud jiné obtíže nejsou, zkuste výplachy pochvy, vhodný přípravek zakoupíte v lékárně. Lékaře pak kontaktujte, když nepocítíte zlepšení.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: