Problémy po vysazení antikoncepce

Je možné, že mě cca už 10 dní po vysazení antikoncepce(Novynette) bolí skoro celé tělo..hlavně hlava, čelist a oči a ještě mám k tomu teplotu a trochu jsem se osypala na obličeji. Četla jsem, že po vysazení mohou být různé problémy a mohou trvat i dva měsíce, ale tohle je nesnesitelné už týden po vysazení...nevím jak s tím mám chodit do práce. Jde to nějak zmírnit? nebo to prostě musím vydržet než to odezní? Antikoncepci jsem brala cca 9let. Předem děkuji.

Odpověď odborníka:

Vážená Petro,
potíže, které popisujete, jsou málo typické pro stav po vysazení antikoncepce (s výjimkou zhoršení stavu pleti), stav spíše svědčí pro nějakou infekci. Pokud potíže budou přetrvávat a je možné antikoncepci znovu nasadit, tak to zkuste od další menstruace.
S pozdravem

prim. MUDr. Pavel Texl
prim. MUDr. Pavel Texl

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Sanatorium Helios

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Vysazení antikoncepce a změny | Od: Jana | 17.3.2015 21:14
Dobrý den chci se zeptat chci vysadit antikoncepci Yaz
predtim jsem brala Dienille pribrala jsem prijdu si otekla
hrozne a porad nemuzu zhubnout...vaha se drzi na
stejnem bode a jaka je pravda o pleti? Zhorsi se nebo
zustane po vysazeni stejna?
reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: