Problémy po užívání klion-d 100

Dobry den, Před měsícem jsem musela brát Klion-d 100, pálení svědění a výtok sice přešly a vse ok ale od te doby mám problém se sexem, pokaždé je to nepříjemné a trosku boli, jako kdyby mi zůstaly stroupky a strhly se, mohly prášky poškodit sliznici? Co mám dělat aby vse bylo bezproblémové? Dala jsem si od styku 14ti denni pauzu jestli by to nepomohlo a porad nic, diky za radu

Odpověď odborníka:

Dobrý den, zajděte na kontrolu ke gynekologovi. Při sexu zkuste použít lubrikační gel. Není pravděpodobné, že problém způsobily tablety.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Koloskopie
Články: Koloskopie
Koloskopie nebo také...
Hypofunkce štítné žlázy
Články: Hypofunkce štítné žlázy
Hypofunkce štítné žlázy...
Plané neštovice: hrozba pro některé dospělé a těhotné
Články: Plané neštovice: hrozba pro některé dospělé a těhotné
Plané neštovice jsou běžným...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: