Špinění při atk

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je normální když beru antikocepci a začnu slabě krvácet. teprve jsem začala a beru druhé platíčko.také od této doby chodím častěji na WC a přijde mi to jak když mám prostatu... pak mě začne ve vagině bolet a slabě krvácím pak to zase přejde... je to normální??? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Špinění či slabé krvácení se někdy při užívání antikoncepce objevuje. Pokud by se to opakovalo i v dalších cyklech, domluvte se se svým gynekologem na změně preparátu.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Záněty močových cest: komplikace vzniknou raz dva
Články: Záněty močových cest: komplikace vzniknou raz dva
Ať už jde o močový měchýř...
Trápí vás zácpa? Možná tělu chybí vitaminy
Články: Trápí vás zácpa? Možná tělu chybí vitaminy
Pokud máte potíže s tuhou...
Potíže se spánkem mají už i padesátníci
Články: Potíže se spánkem mají už i padesátníci
Je vám přes padesát a...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Příčiny závislostí pod drobnohledem
Články: Příčiny závislostí pod drobnohledem
Po několik desetiletí si...
Trápí vás potíže s močením? Příčinou může být rakovina prostaty!
Bechtěrevova nemoc
Články: Bechtěrevova nemoc
Bechtěrevova choroba neboli...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: