Menstruace po vysazení antikoncepce

Dobrý den mám dotaz brala jsem antikoncepci YAZ. 21.2.jsem si vzala poslední tabletu a od té doby antikoncepci neberu. Menstruaci jsem dostala 22.2. a skončila 25.2.První den jen špinění a následně jen krev na toaletním papíru poslední dva dny silná ms. Měla jsem ms pravidelně po 28 dnech takže sem ji měla dostat 22.3. a dodnes nic.Břicho mě bolelo i v prsou a měla jsem je nateklé jako obvykle před ms.Je možné, že ms po vysazení nedostanu??Prosím o radu co dělat.Děkuji moc

Odpověď odborníka:

Dobrý den, je možné, že se antikoncepce opozdí, musí se opět nastartovat vlastní cyklus. někdy se stane, že menstruace se třeba půl roku nedosatví. Pokud nejste těhotná, vyčkejte do dalšího cyklu.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x