Antidepresiva, erekce

Je mi 17 let a beru antidepresiva už 4 měsíce Itekam 10 mg mám takový problém často je vysazju a zase beru. Když jsem s kamaradama tak se mi někdy stane že mám takový divný pocit u penisu vzrušení to neni ale něco to je hrozně moc nad tím přemýšlím a pak to zase odejde nevím co stím.Vyhledávám sex s holkama a přitahují mě a zamilovávám se před týdnem sem měl po dlouhé době sex s holkou a tenhle problém uplně odešel a pak se zase vrátil stačí mi jen když chytnu holku za nohy a stojí mi nebo když vydim holčičí zadek nevím co to je a potřeboval bych se toho zbavit nevíte co s tím ? Kluci se mi nelíbí a ani mě nevzrušují

Odpověď odborníka:

Pane bade. Problémy s erekcí (nechtěná, příliš dlouho trvající, ale i horší) jsou poměrně běžným nežádoucím účinkem antidepresiv, takže Váš problém může souviset s léky, které berete, kromě toho ale také prostě s tím, že je Vám 18 let a nastavení na "větší vzrušení" se dá očekávat. Je velmi nerozumné léky nebrat pravidelně a může to být i nebezpečné. Pokud pochybujete o smyslu jejich užívání, je třeba to řešit s tím lékařem, který Vám léky doporučil (v dotazu nepíšete, proč Vám byly nasazeny).

MUDr. Aleš Ducháček
MUDr. Aleš Ducháček

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktický lékař, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: