Antikoncepce

Dobrý den Chtěla by jsem se zeptat jestli po vysazení hormonální antikoncepce přiberu?docela se toho bojím.Předem děkuji za odpověď. Lucie Nováková

Odpověď odborníka:

Není žádný důvod,proč by jste měla po vysazení přibrat příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Fraxiparine Chcela by som sa spýtať keď som 10 dní brala Fraxiparine z dovodu...
  • Ekg Je mi 31 let a byla jsem u OL,kde mi bylo natočeno EKG. Jelikož se lékaři...
  • Bederní páteř Jsem po operaci od února letošního roku, dynamické neutraizace...
  • Tea tree oil Je to sice netypické, že se na Vás obrací muž, ale přesto doufám...
  • Vysoký tlak i tep nervového původu Je mi 32 let a v létě mi byl dvakrát...
  • Bolesti břicha Mám asi rok různé zdravotní potíže, které se neustále mění...
 
Naposledy čtené: